Kada reikia pirkti kompensuojamąjį frančizės draudimą?

Užsisakant automobilį nuomai, kompensuojamasis frančizės draudimas yra ir naudingas ir populiarus. Jį galima nusipirkti tiek atskirai per InstantCars.eu svetainę, tiek automobilio nuomos rezervavimo proceso metu. Tiesa, abiem atvejais ir draudimo bendrovės, ir draudimo įkainiai bei kai kurios draudimo sąlygos nežymiai skiriasi, tačiau bendrai paėmus - tai analogiški produktai.

 Visgi, yra vienas dalykas, kurį būtina žinoti perkant šiuos draudimus - skiriasi jų atšaukimo sąlygos. Įvykus nenumatytam atvejui, Axa Assistance draudimą, kuris perkamas kartu su užsakomu automobiliu, atšaukti galima likus ne mažiau kaip 24 val. iki nuomos pradžios ir visi už jį sumokėti pinigai bus grąžinti į Jūsų kortelę. Šis draudimas yra susietas su užsakymu, todėl ir jo atšaukimo sąlygos yra suderintos su užsakymo atšaukimo sąlygomis. Tuo tarpu Worldwide Insure draudimą atšaukti ir susigrąžinti sumokėtus už jį pinigus galima tik per 14 dienų nuo pirkimo. Vėliau pinigai nebegrąžinami. Taigi, užsisakant automobilio nuomą gerokai iš anksto, rekomenduojame neskubėti su pastaruoju frančizės draudimu ir nepirkti jo kartu su užsakomu automobiliu. Tai galėsite padaryti vėliau bet kuriuo metu, iki nuomos likus ne daugiau kaip 14 dienų.

Komentarai

Salvija Miltakis sakė…
Turbonuoma has a well-built reputation when it comes to car rental services all over Vilnius. We are known for our services and a wide range of top listed cars. So, if you are coming here to Vilnius then don’t forget to contact us. Here all your queries related to car rental will be solved in minutes. All you have to do is to visit us, check and select the cars. For easy and Pigi Automobiliu Nuoma Vilniuje booking write us via post or email.

Automobiliu Nuoma | Automobiliu Nuoma Vilniuje | Automobiliu Nuoma Vilnius | Autonuoma | Masinu Nuoma | Pigi Automobiliu Nuoma Vilniuje | Ilgalaike Automobiliu Nuoma